كارگاه‌هاي آموزش دستورنامه رابرت (كادرها)

نخستین پخش دستورنامه رابرت در ایران به سفارش کعاصکا

۳۱شهریور ۱۳۹۶
جمعه 22 سپتامبر 2017

نخستین پخش «دستورنامه رابرت» در ایران به سفارش کانون عالی انجمن‌های صنفی کارفرمایی ایران (کعاصکا) و با پیشگفتار آقای مهندس عطاردیان - یکی از بنیان‌گذاران اصلی کعاصکا - به عنوان دستورنامه پیشنهادی کعاصکا منتشر شد.

مهندس عطاردیان در پیشگفتار موجز خود توضیح داده است که چرا از حدود ده سال پیش که ترجمه فارسی کتاب «رابرتز روولز آو اوردر» [1] با عنوان «دستورنامه رابرت»آغاز شد، انتشار آن را مورد حمایت قرار داد. وی اظهار امیدواری کرده است که بعد از آشنایی تدریجی دست در کاران پروفشنال کعاصکا، دستورنامه رابرت به عنوان مرجع پارلمانی کعاصکا انتخاب شود و مسؤلان انجمن‌های عضو کعاصکا، بعد از کسب تدریجی مهارت‌های محلی‌سازی این قواعد، نسبت به بازآفرینی سازمان‌ها و بنگاه‌های متبوع خود اقدام کنند.

مترجم کتاب و مربی دستورنامه نیز در مقدمه‌ی اختصاصی که به نخستین پخش این کتاب نوشته، ضمن تحلیل مبرم‌‌ترین مشکلات رویه‌ای کعاصکا، روش ساده و تدریجی محلی‌سازی این قواعد در کعاصکا را توضیح داده است.

در این پخش از کتاب، ترجمه تمام جدول‌ها و نمودارهای کتاب ارایه شده است و کاربران می‌توانند در جریان استفاده از این کتاب به آن‌ها مراجعه کنند. خلاصه مطالب کتاب در این جدول‌ها آمده است.

علاقمندان به تهیه این پخش از کتاب می‌توانند با دفتر کادرها تماس بگیرند.

گفتنی است که گفتگوهایی با مسؤلان تعدادی از سازمان‌های پروفشنی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، حرفه‌ای و هنری در جریان است تا این کتاب، با مقدمه‌های اختصاصی و به عنوان مرجع پارلمانی آن‌ها نیز در تعداد معدود پخش شود.

مربی دستورنامه و دفتر کارگاه‌های آموزش دستورنامه رابرت‌ (دفتر کادرها) آمادگی خود را برای ارایه خدمات مورد نیاز جهت محلی‌سازی تدریجی این قواعد در سازمان‌های مختلف و بازآفرینی بنیادین آن‌ها، بر اساس مهارت‌های کسب شده، اعلام می‌کند. برای مذاکره در این مورد نیز با دفتر کادرها تماس بگیرید.

با احترام
مربی دستورنامه
دفتر کادرها

[1Robert’s Rules of Order


پذيرش | تماس | نقشه‌ى سايت | | آمار سايت | بازديد كنندگان : 1288 / 323587

 پيگيرى فعاليت سايت fa   پيگيرى فعاليت سايت اخبار كادرها   ?

سايت با اسپيپ درست شده است 3.0.17 + AHUNTSIC

Creative Commons License