كارگاه‌هاي آموزش دستورنامه رابرت (كادرها)
بیانیه شماره دو/۹۵ دفتر کادرها:

شروع کارگاه جدید آموزش دستورنامه رابرت

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
يكشنبه 8 مه 2016

به اطلاع می‌رساند، روز سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ کارگاه جدیدی برای آموزش دستورنامه رابرت در دفتر کادرها راه‌اندازی خواهد شد. این کارگاه از ساعت ۱۹ تا ۲۱ روز‌های سه‌شنبه هر هفته ادامه خواهد یافت. در این کارگاه که پیش‌بینی می‌شود تا ده جلسه ادامه داشته باشد قواعد و رویه‌های مقدماتی و اولیه دستورنامه رابرت آموزش داده خواهد شد و کارورزانی که موفق شوند به ۱۰۰ سوال از میان ۳۰۰ سوال تدوین شده از سوی انجمن ملی پارلمانتارین‌های آمریکا پاسخ درست بدهند گواهی قبولی در مرحله مقدماتی تقدیم خواهد شد. این افراد بعد از کسب این گواهینامه می‌توانند در کارگاه‌های مرحله بعدی شرکت کنند.

خاطر نشان می‌کند هزینه‌های مربوط به خدمات دفتری این کارگاه بر اساس همت عالی کارورزان تأمین خواهد شد. مریی کارگاه از کسانی که به دفتر کادرها تشریف بیاورند دستمزدی نخواهد گرفت. اما آن گروه از هموطنانی که فعالیت‌های آموزشی دفتر کادرها را برای ارتقای کیفیت زندگی مفید می‌دانند می‌توانند به سهم خود به توسعه و گسترش فعالیت‌های این دفتر کمک کنند.

GIF - 29.9 kb
آقای سید مصطفی رضوی وکیل پایه یک دادکستری

علاقمندان به حضور در این کارگاه با آقای سید مصطفی رضوی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از اعضای کارگاه وکیلان تماس بگیرند یا با وی در تلگرام مکاتبه کنند:

شماره تماس آقای رضوی: ۰۹۱۲۱۲۷۸۴۶۱


پذيرش | تماس | نقشه‌ى سايت | | آمار سايت | بازديد كنندگان : 2742 / 599488

 پيگيرى فعاليت سايت fa   پيگيرى فعاليت سايت خبر كادرها   ?

سايت با اسپيپ درست شده است 3.0.17 + AHUNTSIC

Creative Commons License