كارگاه‌هاي آموزش دستورنامه رابرت (كادرها)
پذيرش > اخبار ساخت جامعه‌های طراز نوین > انجمن همگرایی مواریث تمدن ایرانی (اکوتا) > انجمن همگرایی مواریث تمدن ایرانی (اکوتا)

انجمن همگرایی مواریث تمدن ایرانی (اکوتا)

این بخش که روز شنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ راه اندازی شد به انتشار اخبار و گزارش‌های مربوط به همکاری دفتر کارگاه‌های آموزش دستورنامه رابرت (کادرها) با انجمن همگرایی مواریث تمدن ایرانی (اکوتا) اختصاص می‌یابد.

مقاله‌هاى اين بخش


اعضای هیأت رئیسه مجمع و دکتر نادر کریمیان سردشتی رئیس هیأت مدیره انجمن در حال ارائه گزارش

اداره مجمع «اکوتا» در چارچوب قواعد منطقی (انجمن همگرایی مواریث تمدن ایرانی (اکوتا))

۳ خرداد ۱۴۰۱
سه شنبه 24 مه 2022 بوسيله‌ى گروه نويسندگان

به پیشنهاد آقای مهندس شهرام ایل‌بگ مدیر عامل محترم انجمن «همگرایی مواریث تمدن ایرانی» و حمایت اعضای محترم هیأت مدیره این انجمن، قرار شد مجمع سالانه انجمن با مدیریت مشاور امور پارلمانی و در چارچوب قواعد دستورنامه برگزار شود. از همین روز، در آغاز این مجمع، که روز شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در سالن فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی در تهران برگزار شد،‌ آقای دکتر نادر کریمیان سردشتی رئیس محترم هیأت مدیره انجمن این پیشنهاد را با مجمع انجمن در میان گذاشت که با اجماع عمومی به تصویب رسید و به این ترتیب، مجمع این انجمن برای نخستین بار بر اساس قواعد عقلانی و عادلانه‌ای که در کتاب دستورنامه توصیف شده است، اداره شد. گزارشی که در ادامه می‌آید مطلبی است در همین زمینه که ابتدا در گروه مجازی «تدارک انجمن اصلی» منتشر شد و با کمی تغییر اینجا باز نشر می‌شود. با هم می‌خوانیم:



عکس: هفدهمین نشست هیأت مدیره اکوتا

نخستین گام در مسیری به وسعت حوزه تمدن ایرانی! (انجمن همگرایی مواریث تمدن ایرانی (اکوتا))

۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
پنج شنبه 28 آوريل 2022 بوسيله‌ى گروه نويسندگان
گام نخست: استقبال! ۱. با همت و تلاش تحسین برانگیز آقایان مهندس شهرام ایل‌بگ (مدیرعامل) و دکتر نادر کریمیان سردشتی (رئیس هیأت مدیره) انجمن «اتحاد کشورهای وارث تمدن ایرانی» (اکوتا) که با نام شناسنامه‌ای «انجمن همگرایی میراث تمدن ایرانی» فعالیت می‌کند، هفدهمین نشست هیأت مدیره این انجمن، که ساعت ۵ بعد از ظهر روز دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ (...)


استقبال «اکوتا» از دستورنامه رابرت (انجمن همگرایی مواریث تمدن ایرانی (اکوتا))

شنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۱
شنبه 16 آوريل 2022 بوسيله‌ى گروه نويسندگان

مطلبی که در ادامه می‌آید، نخستین بار در رسانه مجازی و اختصاصی «تدارک انجمن اصلی» منتشر شده است و به این دلیل که نکات مطرح شده در آن می‌تواند برای تمام فعالان اجتماعی که به صورت حرفه‌ای انواع جامعه/انجمن/سازمان/شرکت را تأسیس و رهبری می‌کنند مفید باشد، در اینجا نیز منتشر می‌شود:



پذيرش | تماس | نقشه‌ى سايت | | آمار سايت | بازديد كنندگان : 599479

 پيگيرى فعاليت سايت fa   پيگيرى فعاليت سايت اخبار ساخت جامعه‌های طراز نوین   پيگيرى فعاليت سايت انجمن همگرایی مواریث تمدن ایرانی (اکوتا)   ?

سايت با اسپيپ درست شده است 3.0.17 + AHUNTSIC

Creative Commons License